Szczoteczki soniczne od lupą

0
1296
szczoteczka

Szczoteczki soniczne już od kilkunastu lat cieszą się zainteresowaniem na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdzie produkowane są od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Do nas dotarły niedawno i w dość krótkim odcinku czasu zdobyły ogromne zainteresowanie. Tak duża popularność jedynie potwierdza ich skuteczność.

Zanim jednak zdecydujemy się na szczoteczki soniczne warto wcześniej poznać sposób w jaki funkcjonują, ich zalety oraz skuteczność.

Wszystko na temat szczoteczek sonicznych

Szczoteczki soniczne  nie nadszarpują  naszej kieszeni tak jak na przykład w przypadku nowoczesnych produktów branży komputerowej. Są jedynie trochę droższe  od szczoteczek elektrycznych. Mogą je stosować zarówno osoby dorosłe jak i dzieci, które ukończyły szósty rok życia.

Posiadają dość wydają baterię dzięki której można bez obaw zabierać  je w podróż służbową lub na wczasy. Niektóre szczoteczki soniczne wyposażone są w  dodatkowe programy takie jak dla przykładu inteligentny zegar, który informuje o upłynięciu czasu przenuconego na szczotkowanie zębów, wskaźnik poziomu baterii a nawet  skalę nacisku końcówki szczoteczki na szkliwo zębowe.

Szczoteczki soniczne i ich zalety:

Dokładne mycie i możliwość usunięcia resztek zalegającego pokarmu w najbardziej niedostępnych zakątkach uzębienia

Ponad trzydzieści tysięcy ruchów o charakterze wymiatająco pulsującym w przeciągu jednej minuty

Usuwanie przebarwień ze szkliwa zębowego

Ograniczanie osadzania się kamienia nazębnego

Ze względu na tak olbrzymią skuteczność, szczoteczki soniczne ograniczają potrzebę korzystania z dodatkowych narzędzi przeznaczonych do pielęgnacji zębów, takich jak chociażby nić dentystyczna. Żeby pielęgnacja przyniosła oczekiwany efekt, szczotkowanie musi być regularne, przynajmniej dwa razy dziennie i trwać przez dwie minuty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here