Murale reklamowe – kreatywna i nowoczesna reklama

0
518
Murale reklamowe

Murale reklamowe to nowoczesna forma reklamy, na którą decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Wszystko za sprawą niecodziennej formy tego rodzaju reklamy – murale są bowiem wielkoformatowymi ilustracjami malowanymi na budynkach. Brzmi ciekawie?

Murale reklamowe są nowoczesną formą reklamy, z której korzystają nie tylko przedsiębiorcy, ale – coraz częściej – także władze miast. Za sprawą wzrastającej popularności murali pojawiają się one na budynkach zarówno jako reklama, jak i ozdoba służąca odczarowaniu wyglądu zaniedbanego bloku czy wizerunku miasta. Sprawdź dlaczego murale reklamowe jako promocja Twojej marki to strzał w dziesiątkę!

Czym są murale reklamowe?

Murale reklamowe to są grafiki i ilustracje malowane na ścianach budynków, będące zarówno ozdobą miejskiego krajobrazu, jak i nowoczesną i oryginalną reklamą Twojej marki lub wybranej kampanii społecznej. Obok murali, właśnie z uwagi na ich kreatywną formę i wyraz artystyczny, a także efektowną lokalizację na ścianach budynków, ciężko jest przejść obojętnie.

Mural reklamowy

Murale reklamowe w ZnajdzReklame.pl

Murale reklamowe w ZnajdzReklame.pl to oferta dedykowana nowoczesnym firmom i przedsiębiorstwom, które chcą w nietypowy sposób zareklamować swoją markę.

ZnajdzReklame.pl to firma, która posiada ponad 30 000 miejsc reklamowych w ponad 500 miastach całej Polski. Możemy więc reklamować swoją markę nie tylko za pomocą murali, ale również telebimów, bilboardów, reklam wielkoformatowych, citylightów, reklam na przystankach czy pojazdach komunikacji miejskiej.

Dodatkowym atutem, który przemawia za wyborem ZnajdzReklame.pl jest możliwość bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny kampanii reklamowej dla naszej marki. Dzięki temu możemy zobaczyć symulację promocji naszej firmy, a ponadto sprawdzić, czy na pewno stać nas na taki wydatek. Ponadto, specjaliści ze ZnajdzReklame.pl zapewniają nam kompleksową pomoc i doradztwo na każdym etapie współpracy, a także pełen raport po jej zakończeniu. Możemy więc w łatwy sposób ocenić skuteczność kampanii.

Popularność murali reklamowych

Nie bez powodu murale reklamowe są coraz bardziej popularne. Wszystko dlatego, że taka reklama jest przede wszystkim sztuką. Na murale decydują się nie tylko przedsiębiorcy i biznesmeni, ale również władze miast. Budynek o zniszczonej fasadzie może zyskać drugie życie, jest to także oryginalna ozdoba i sposób na promocję miasta.

Murale przestały się także mylnie kojarzyć z graffiti, co z kolei wielu osobom przywoływało na myśl akt wandalizmu. Mural to przedsięwzięcie na większą skalę, a co najważniejsze – społecznie akceptowane i cieszące się coraz większym uznaniem.

O jakiej reklamie będzie się mówić najwięcej? O kreatywnej i oryginalnej! Właśnie dlatego warto pomyśleć o promocji firmy w postaci interesującego murala, który przyciągnie uwagę każdego.

Mural reklama

Murale reklamowe i ecomurale – rodzaje murali

Jeśli chodzi o rodzaje murali reklamowych, wyróżniamy dwa. Zwykłe murale to te, o których myślimy w pierwszej kolejności – duże, kolorowe ilustracje namalowane na ścianach różnych budynków.

Prawdziwą nowością są jednak eco murale reklamowe, do których do stworzenia wykorzystuje się specjalną farbę pochłaniającą drobinki zanieczyszczenia powietrza. Dzięki temu Twój mural nie tylko skutecznie reklamuje Twoją markę, ale również pozytywnie wpływa na środowisko.

W obecnych czasach ekologia to bardzo ważny temat, dlatego takie formy reklamy cieszą się coraz większą popularnością. Co więcej, współpracując ze ZnajdzReklame.pl możemy przyczynić się do dbania o środowisko również nieco bardziej bezpośrednio – za każdą realizację firma sadzi nowe drzewa w polskim lesie. Dzięki temu inwestujemy w ochronę zieleni przy jednoczesnym promowaniu swojej marki – w bardzo skuteczny zresztą sposób!

Ecomurale mogą powstać w każdym mieście w Polsce w odpowiednio dobranej lokalizacji – ZnajdzReklame.pl zajmie się tym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here